Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM ROSES SHOPPER 19L


Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM ROSES SHOPPER 19L

Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM ROSES SHOPPER 19L

Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOSSOM ROSES SHOPPER 19L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, czerwona

Blossom Shopper to idealna sakwa do codziennego użytku. Ciekawy kwiecisty wzór z pewnością przykuje uwagę przechodniów oraz rowerzystów. Dzięki pojemności 19 litrów możesz zabrać ze sobą wiele przedmiotów. Sakwa ma wystarczająca ilość miejsca na przechowywanie butelki napoju lub parasola. Sakwa jest wykonana z wodoodpornego poliestru i dlatego może wytrzymać mały deszcz.

Dzięki systemowi Hook-On po prostu wpinasz sakwę na bagażniku i wypinasz ponownie z taką samą łatwością. Sakwa jest zaprojektowana tak, aby można ją było zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego. Jest to szczególnie wygodne i zapewnia, że nikt nie może zobaczyć, co przewozisz. Sakwa posiada wygodne uchwyty do przenoszenia. Krótko mówiąc, wszystko to sprawia, że torba jest idealna na rower, w pracy i w podróży!

Funkcje:
  • Duża pojemność 19 litrów.
  • Łatwa do przymocowania do bagażnika. Pasuje również na rower elektryczny!
  • Lepsza widoczność - odblaskowe elementy zapewniają większe bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy.
  • Może być również używana jako torebka.


Wymiary: b.d.
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 19 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.
Szukaj