Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOOM GIRLS KIDS CARRY ALL BAG 11L


Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOOM GIRLS KIDS CARRY ALL BAG 11L

Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOOM GIRLS KIDS CARRY ALL BAG 11L

Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOOM GIRLS KIDS CARRY ALL BAG 11L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, indigo blue

Basil Bloom Carry All Pannier to kompaktowa sakwa dla rowerów dziewczęcych i gwarantuje, że dzięki swoim kwiecistym motywom znajdzie uznanie w oczach przechodniów i innych rowerzystów. Ta sakwa ma pojemność 11 litrów, zapewniając mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Idealna na przejażdżki rowerowe do szkoły, gdy potrzebujesz dużo miejsca na książki, lunche i inne przedmioty, a także świetny wybór na wycieczki rowerowe w słoneczne dni. Ta sakwa jest wykonana z wytrzymałej tkaniny poliestrowej z wodoodpornym wykończeniem, która zapewnia, że ??wilgoć nie przedostanie się i nie zepsuje zawartości. Co więcej, solidne zamki błyskawiczne oznaczają, że po zamknięciu sakwy pozostaje ona zamknięta, dzięki czemu wszystkie cenne składniki pozostają na miejscu podczas transportu. Każdy zamek błyskawiczny jest wykończony ukrytą kieszenią na suwak, dzięki czemu przewożone przedmioty są niewidoczne po zapięciu. Poręczne haczyki używane do mocowania tej sakwy do bagażnika roweru są również ukryte. Co więcej, paski odblaskowe zapewniają całkowity spokój ducha, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dzięki czemu rowerzyści pozostają widoczni w nocy lub w ograniczonym świetle.

Funkcje:
  • Ukryte zamki i dodatki z ukrytymi kieszeniami.
  • Wodoodporna tkanina poliestrowa zapewnia, że ??zawartość pozostaje sucha.
  • Odblaskowe wykończenia zapewniają widoczność w nocy i w ciemności.
  • Łatwy montaż dzięki haczykom Hook-on System.

Wymiary: 25 cm x 14 cm x 25 cm
Waga: 0,7 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 11 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.
Szukaj