Produkt chwilowo niedostępny

Sakwa miejska podwójna BASIL URBAN LOAD DB 48-53L


Sakwa miejska podwójna BASIL URBAN LOAD DB 48-53L

Sakwa miejska podwójna BASIL URBAN LOAD DB 48-53L, Universal Bridge System, wodoodporny brezent, czarna

Basil Urban Load DB to nowoczesna podwójna sakwa rowerowa dla mieszkańców miasta. Sakwa jest przestronna, zorganizowana, elastyczna i ma nowoczesny design. Wodoodporny brezent wytrzyma ulewę albo dwie. Składane zamknięcie zapobiega przedostawaniu się deszczu do sakwy. Czy słońce czy deszcze, wsiadasz na rower i jedziesz do biura, supermarketu lub siłowni.

Sakwa ma imponującą pojemność 53 litrów. Sakwa może być dostosowana do obciążenia dzięki regulowanym klamrom. Można przewozić wiele artykułów spożywczych, odzieży sportowej lub rzeczy osobistych. Gdy sakwa jest pusta, dzięki elastycznym bokom może być mniejsza i zwarta. W ten sposób parkowanie roweru w zatłoczonym parkingu rowerowym jest dużo łatwiejsze.

Urban Load jest wyposażona w system Basil Universal Bridge, dzięki czemu jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami bagażników (także e-rowerów) i może być łączony z wieloma systemami, takimi jak Racktime i i-Rack / Carrymore. Wieczorem widoczność poprawia się dzięki odblaskowym detalom po obu stronach torby.

Funkcje:
  • Odblaskowe detale gwarantują lepszą widoczność
  • Dzięki systemowi Basil Universal Bridge System, sakwa jest również kompatybilna z systemami takimi jak Racktime, i-Rack i Carrymore
  • Sakwa została wykonana z wodoodpornego materiału i jest w stanie poradzić sobie z ulewą
  • Rozmiar podwójnej sakwy można zmniejszyć dzięki elastycznym bokom
  • Zamknięcie za pomocą regulowanych klamer pozwala nosić tyle rzeczy, ile potrzeba


Wymiary: 41 cm x 18 cm x 46 cm
Waga: 1,6 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 53 L
Materiał: poliester / brezent
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.
Szukaj