MASKA DRAGON SPORT II NAVY BLUE


MASKA DRAGON SPORT II NAVY BLUE

MASKA DRAGON SPORT II NAVY BLUE

Wyróżnia ją doskonała jakość użytych tworzyw, pierwszorzędne wykonanie i perfekcyjne działanie. Awangardowa maska przeciwpyłowa DRAGON SPORT II dedykowana jest ludziom aktywnym, które nie chcą zaprzestawać ulubionych aktywności na zewnątrz w czasie gdy za oknem pojawia się smog. Nasz produkt| odznacza się ciekawym designem, wygodą użytkowania oraz ochroną zdrowia przed zadymionym powietrzem. Konstrukcja jest bardzo prosta i skuteczna – to połączenie rozciągliwego neoprenu o grubości 2,8 mm z formowalnym zaciskiem nosowym i mocnym rzepem, co razem gwarantuje staranne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie do facjaty i obwodu głowy, udaremnia przemieszczanie się jej w trakcie uprawiania sportu, z równoczesnym zabezpieczeniem twarzy przed ostrym, mroźnym powietrzem. Kluczowy jest tu rzecz jasna wielowarstwowy i wymienny filtr, który zapobiega przedzieraniu się zanieczyszczeń do naszego ciała, co poprawia jakość wdychanego powietrza i osłania przed przerażającymi następstwami życia w smogu. Nasz wyjątkowy produkt N99 z aktywnym węglem umożliwia wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), kurzu, spalin, kurzu i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. DRAGON SPORT II posiadają także nowe zawory wydechowe DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza dla jeszcze większej wygody noszenia. Są równocześnie fragmentami montażowymi FILTRA N99 - mają za zadanie odprowadzanie wilgoci razem z wydychanym powietrzem. Średnice otworów zostały przystosowane rozmiarem w taki sposób, by umożliwić swobodne wydychanie powietrza w trakcie wysiłku fizycznego. DRAGON SPORT II występują w wielu fantastycznych wariantach kolorystycznych i czterech rozmiarach (S, M, L, XL) aby każdy odnalazł odpowiadający mu styl i dopasował produkt do swoich potrzeb.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI
Wykorzystanie elastycznego neoprenu o grubości 2,8 mm w zewnętrznej części maski, pozwala na doskonałe dopasowanie do twarzy, z równoczesną ochroną przed mrozem. Materiał jest trwały, wytrzymały i prosty w utrzymaniu – powinno się oczyszczać ją zwilżoną ściereczką z mikrofibry, a od czasu do czasu po usunięciu filtra i zaworów, przemyć pod bieżącą wodą (nie więcej niż 30°C) z delikatnym detergentem.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY
Umożliwia staranne uszczelnienie i wygodne dopasowanie maski do buzi w obrębie nosa i policzków, przytrzymując produkt w adekwatnym ułożeniu. Uniemożliwia przesuwanie się jej w trakcie aktywności fizycznych.

WYMIENNY FILTR N99
Nowy filtr DRAGON N99 AC. Blokuje przeszło sto trzydzieści odmian zanieczyszczeń takich jak: kurz, pył węglowy, dym tytoniowy, naskórek zwierząt, dym papierosowy czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - efektywność na poziomie aż 99.9%. Nasz produkt został przebadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP.

ZAWORY BOCZNE
Nowatorskie zawory wydechowe DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza. Są także częściami montażowymi filtra N99, odpowiadają za wypuszczanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Przekroje otworów zostały dostosowane wielkością tak, by umożliwić bezproblemowe wydychanie powietrza w trakcie wysiłku fizycznego.

MOCNY RZEP
Pozwala na dopasowanie naszego produktu do obwodu głowy - zakres regulacji rzepem to około siedem cm.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Maska anty smogowa, dwa filtry DRAGON N99 z aktywnym węglem, instrukcja obsługi.
Szukaj