Liv Bliss 3 2018LIV BLISS 3

MODEL TEN ZOSTAŁ TAK WYPOSAŻONY, ABYŚ MOGŁA PEWNIE I W DOBRYM STYLU STAWIĆ CZOŁA KAŻDEMU WYZWANIU NA UTWARDZONYCH NAWIERZCHNIACH, ŚCIEŻKACH CZY TERENOWYCH SZLAKACH.
Za co go uwielbiamy Być może po raz pierwszy wybierasz się na wycieczkę terenową lub rekreacyjną przejażdżkę po najbliższej okolicy i nie chcesz, aby poznawanie wolności, którą zapewnia jazda na rowerze pociągało za sobą duże wydatki. Model ten zapewnia bardziej wyprostowaną i komfortową pozycję, zachowując jednocześnie wysoką wydajność. Sprawne przednie zawieszenie, precyzyjne hamulce i doskonała przyczepność zapewnią płynną jazdę i idealnie sprawdzą się w zmiennych warunkach pogodowych lub na bardziej wyboistych trasach. Spakuj piknikowe akcesoria na sobotę i przeżywaj niezapomniane przygody dzięki Bliss — otwórz się na nowe możliwości na mniej uczęszczanych szlakach. Zintegrowane haki tylnego widelca umożliwią zainstalowanie bagażnika czy nóżki tak, aby rower ten mógł służyć do dojazdów do pracy czy na weekendowe wycieczki.
Atrakcyjne kolory i motywy graficzne
Przedni amortyzowany widelec eliminuje nierówności na drogach i bezdrożach
Lekka i wytrzymała rama ALUXX zaprojektowana w naszej fabryce zgodnie z filozofią 3F Liv pozwala kobietom poczuć się pewniej na tym rowerze stworzonym specjalnie z myślą o ich potrzebach
Filozofia doboru rozmiaru LivRight zapewnia idealne dopasowanie
Hamulce tarczowe dla precyzyjnego hamowania i kontroli w różnych warunkach terenowych i pogodowych
Dostępność kół o średnicy 26 cali i 27,5 cala, aby zapewnić idealne połączenie przyspieszenia, kontroli i efektywności
Precyzja sterowania
Filozofia doboru rozmiaru LivRight
Rama: Aluminium - ALUXX
Widelec: SR SUNTOUR M3030 27.5, skok 75mm
Napęd: 3x7, manetki SHIMANO EF40, przerz. przed. SHIMANO Tourney, przerz. tylna SHIMANO Tourney
Hamulce: typy V
Koła: GIANT CH17 27.5”, opony GIANT QuickCross  27.5x2.1
Szukaj