Liv Avail Advanced 2 2019Liv Avail Advanced 2 2019


Ten niesamowicie wszechstronny model jest lekki i zwinny podczas wspinaczki i całkowicie niezawodny w trakcie zjazdów, dzięki czemu będziesz mogła łatwo i pewnie pokonywać dłuższe dystanse. Avail Advanced został zbudowany na ramie z kompozytu Advanced-grade z wyjątkowo lekką geometrią endurance i karbonowym laminatem dostosowanym do potrzeb kobiet. Sztyca D-Fuse redukuje wibracje, co zmniejsza zmęczenie podczas dłuższych tras. Hamulce tarczowe gwarantują pewność i kontrolę w zmiennych warunkach pogodowych i efektywność na mokrych nawierzchniach, umożliwiają też zamontowanie kół o większym rozmiarze. W modelu tym zastosowano także rurę sterową OverDrive, co poprawia sztywność przednią i precyzję prowadzenia, a także mufę suportową PowerCore zwiększającą efektywność pedałowania.

Główne korzyści

Wytrzymałość
Kompozyt Advanced-grade i OverDrive gwarantują niespotykaną sztywność pedałowania i skręcania, a geometria endurance sprawia, że możesz przez cały dzień osiągać zawrotne prędkości.

Kontrola
Połączenie niższej wagi i stabilności kompaktowej szosowej ramy i mocnych hamulców tarczowych daje sterowanie i kontrolę na profesjonalnym poziomie, bez względu na pogodę i warunki pogodowe.

Wygoda w każdych warunkach
Doskonale radzi sobie na mniej uczęszczanych drogach, dzięki możliwości zamontowania większych kół i sztycy D-Fuse amortyzującej wyboje.

Za co go uwielbiamy
Ten responsywny, energiczny i mocny rower dodaje magii dniom spędzonym „w siodle”. Dzięki swojej budowie wyrównuje wyboje tak, abyś mogła doświadczać wygody i wolności pokonując nieskończone dystanse. Hamulce tarczowe sprawiają, że rower ten skutecznie hamuje w każdych warunkach, a możliwość zamontowania większych kół pozwala pokonywać wyboiste chodniki. Avail Advanced radzi sobie równie dobrze podczas podjazdów jak i zjazdów, dzięki czemu będziesz mogła szukać nowych wyzwań podczas każdej rowerowej wyprawy.

Rozmiar: XS, S, M
Kolor: biały/niebieski/zielony
Rama: kompozyt węglowy – Advanced
Widelec: kompozyt węglowy – Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive
Tylny amortyzator: N/A
Kierownica: Giant Contact, alu.
Wspornik kierownicy: Giant Contact, alu.
Wspornik siodła: Giant D-Fuse, kompozyt węglowy
Siodło: Liv Contact (forward)
Pedały: N/A
Manetki: Shimano 105 ST-R7000, 2x11
Przerzutka przednia: Shimano 105
Przerzutka tylna: Shimano 105
Hamulce: nowe Giant Conduct SL Disc., tarcze 140/140, hydr.
Dźwignia hamulca: Shimano 105
Kaseta/wolnobieg: Shimano CS-HG700, 11-34T, 11s.
Łańcuch: KMC X11EL-1
Mechanizm korbowy: Shimano RS510, 34/50T
Środek suportu: Shimano RS500, PressFit
Obręcze: Giant PR-2 Disc, DBL (Dynamic Balanced Lacing), Tubeless, alu.
Piasty: Giant by Formula, oś 12 mm, łożyska maszynowe
Szprychy: Sapim Race, 28/28
Opony: Giant AC 1, 60TPI, Tubeless
Szukaj