Kask Uvex Rise all black


Kask Uvex Rise all black

Kask Uvex Rise all black

portowo smukły, super lekki i wyjątkowo dobrze wentylowany - wysokiej klasy kask rowerowy uvex rise cc do jazdy szosowej przekonuje matowym wykończeniem i wyjątkowym bezpieczeństwem.

Dawanie z siebie wszystkiego, dążenie do granic możliwości, przesuwanie własnych granic wydajności. Kask uvex rise cc to idealny kask dla rowerzystów szosowych, którzy polują na nowe, najlepsze czasy osobiste. Każdy, kto zapewnia najwyższą wydajność, musi być w stanie w 100 procentach polegać na swoim sprzęcie. Decydującą rolę odgrywa tu wzornictwo i perfekcyjna funkcjonalność. To jest właśnie to, co wyróżnia uvex rise cc. Ultranowoczesny kask rowerowy łączy w sobie superlekką, podwójną konstrukcję inmould z czystymi liniami, dużymi kanałami wentylacyjnymi, szybkoschnącą wyściółką i wyraźnym tyłem głowy dla lepszej ochrony. Regulacja kasku odbywa się za pomocą systemu Anatomic IAS. Szczególnie sprytne: Garaż na okulary, w którym można przechowywać okulary rowerowe.

System MSR
Dzięki systemowi uvex IAS można regulować szerokość hełmów. W końcu każdy ma swoją własną, indywidualną głowę. Głowy różnią się jednak nie tylko obwodem, ale i wysokością.

zamknięcie monomatyczne
Komfortowe zamknięcie uvex monomatic można otworzyć i zamknąć jedną ręką.
Szukaj