Produkt chwilowo niedostępny

Kask UVEX Adige


Kask UVEX Adige

Kask UVEX Adige

Nowy kask rowerowy w grupie MTB zapewne znajdzie wielu entuzjastów wśród fanów marki Uvex. Najlepsze technologie oraz systemy marki Uvex takie jak Double Inmould, system Monomatic, FAS zapewniają doskonałą ochronę. Wyjmowana wyściółka oraz siatka chroniąca przed owadami stanowią dodatkowe zalety. Produkt spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Technologia double in-mould

W technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja. Natomiast w technologii double in-mould zachowane są wszystkie zalety technologii In-mould, jednak dzięki dodatkowej polikarbonowej osłonie, która pokryta jest dolna część kasku zwiększona zostaje żywotność kasku oraz ochrona przed jego uszkodzeniami.

System IAS pozwala na optymalną regulację kasku zarówno w obwodzie, jak i głębokości osadzenia na głowie. Pokrętło można wygodnie obsługiwać jedną ręką. Fast Adapting System pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu, kask przylega do głowy i uniemożliwia jego ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia. Bezpieczne sprzączki łatwe w obsłudze, dobrze zabezpieczają przed powstawaniem luzu. Zamek blokujący Monomatic pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem i obróceniem w razie upadku.
Szukaj