Kask Giro Trinity White Pearl FlowersKask Giro Trinity White Pearl Flowers

To klasyczny model z doskonałą wentylacją. Jest to idealny wybór do jazdy miejskiej, MTB i szosa.
 
Specyfikacja:
Obwód głowy: 54-61cm
System mocowania: ACU DIAL™
Ilość otworów wentylacyjnych: 22
Regulowane zapięcie pod brodą
Odpinane na rzep wewnętrzne gąbki
Siateczka z przodu kasku zabezpieczająca przed owadami
Wtryskiwana skorupa poliwęglanowa IN-MOULD z wyściółką z pianki styropianowej EPS
Skorupa na całą głowę
Odblaskowe naklejki: z tyłu kasku oraz po bokach kasku z logo GIRO
W zestawie: daszek mocowany na zatrzaski
Waga: 309g

Acu Dial™ - system łączy w sobie regulację jedną ręką z pełnym paskiem mocowania zapewniającym szybkie i pewne mocowanie, umożliwiające noszenie końskiego ogona w kaskach z linii UNIVERSAL FIT firmy GIRO.
 
Formowany - proces formowania konstrukcji firmy GIRO łączy skorupę zewnętrzną kasku z absorbującą uderzenia wkładką EPS podczas procesu formowania, powodując że wkładka dosłownie staje się częścią kasku. Ten proces łączenia wzmacnia obszar wokół otworów wentylacyjnych i żeber, tworząc szkielet zewnętrzny i powodując, że kask staje się lżejszy, bardziej wytrzymały i lepiej wentylowany w porównaniu do tradycyjnych wzorów.
  
Uniwersalne dopasowanie - rodzina UNIVERSAL FIT firmy GIRO jest ukształtowana tak, aby dobrze wyglądać i doskonale pasować większości ludziom od pierwszego włożenia. Dzięki opracowaniu unikalnych rozmiarów kasków dla wybranych grup klientów i połączeniu ich z systemem regulowanego mocowania, kaski UNIVERSAL FIT ułatwiają uzyskanie poprawnego mocowania od razu po wyjęciu z pudełka. 
Szukaj