Giant Propel Advanced 2 Disc 2020


Giant Propel Advanced 2 Disc 2020

Giant Propel Advanced 2 Disc 2020

Rozmiary: XS, M, ML, L, XL
Kolor: niebieski electric
Rama: kompozyt węglowy – Advanced, technologia AeroSystem Shaping, suport PowerCore BB86 – Press Fit, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount,wewnętrzne prowadzenie pancerzy, mocowanie czujnika RideSense
Widelec: kompozyt węglowy – Advaced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2 - 1 1/8 cala OverDrive, technologia AeroSystem Shaping, hamulce tarczowe FlatMount
Tylny amortyzator: N/A
Kierownica: Giant Contact SL Aero, alu.
Wspornik kierownicy: Giant Contact SL Aero, alu.
Wspornik siodła: Giant Vector, kompozyt węglowy
Siodło: Giant Contact (Forward), UniClip, DCF
Pedały: N/A
Manetki: Shimano 105 ST-R7020, 2x11
Przerzutka przednia: Shimano 105 FD-R7000
Przerzutka tylna: Shimano 105 RD-R7000
Hamulce: Shimano 105 R7070, tarcze 160/140, hydr.
Dźwignia hamulca: Shimano 105 ST-R7020
Kaseta/wolnobieg: Shimano 105 CS-R7000, 11-30 T, 11s.
Łańcuch: KMC X11EL-1
Mechanizm korbowy: Shimano 105 R7000, 52/36T
Środek suportu: Shimano SM-BB72-41B, PressFit
Obręcze: Giant PA2 Disc, wys. 30 mm, DBL (Dynamic Balanced Lacing), Tubless, alu.
Piasty: Giant by Formula Performance Road Disc, oś 12 mm, łożyska maszynowe
Szprychy: Sapim Race, 28/28
Opony Gian Gavia AC 1 Tubless, 60TPI, 700x25, zwijane


Podczas ucieczki, w sprincie lub na zakręcie z pełną prędkością. Wydajność aero połączona z pełną kontrolą – to rasowy bolid z hamulcami tarczowymi dla tych, którzy wolą walczyć w pojedynkę. Opływowa rama opracowana dzięki rozwiązaniu AeroSystem Shaping w testach okazuje się najszybsza, gdy pod uwagę weźmie się różne kierunki wiatru, a nie tylko wiatr czołowy.

Ten aerodynamiczny rower szosowy minimalizuje opór, co zapewnia lepsze przyspieszenia i wydajniejszy sprint. Zastosowano w nim hamulce tarczowe, co zapewnia większą pewność i kontrolę w każdych warunkach i przy każdej pogodzie. Rama została opracowana z użyciem technologii AeroSystem Shaping i wykorzystaniem kompozytów klasy Advanced, co zapewnia najlepsze osiągi aerodynamiczne, a jednocześnie należy do najlżejszych w tej kategorii. Całkowicie zintegrowane hamulce tarczowe w ramie w standardzie FlatMount i osie przelotowe, zapewniające sztywność kół i poprawiają wydajność. Wspornik siodła Vector z kompozytu węglowego, bardzo lekki i łatwo regulowany jeszcze bardziej zmniejsza opory powietrza. Wszystko to składa się na wyścigową maszynę, która pozostawi rywali daleko w tyle.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika
Rozwiązanie AeroSystem Shaping będące efektem analizy obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SL Aero zapewniają najlepsze osiągi aerodynamiczne.

Pełna kontrola
Hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli przy zmiennej pogodzie. Przelotowe osie zwiększają sztywność i poprawiają ogólne prowadzenie, a koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz obręczą przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność
Rama z kompozytów klasy Advanced powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i procesów produkcyjnych firmy Giant, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w tej kategorii.
Szukaj