Produkt chwilowo niedostępny

Giant Contend AR 3


Giant Contend AR 3 2021

Giant Contend AR 3

Odkryj swój pomysł na jazdę szosową i poznaj nowe możliwości dzięki temu wszechstronnemu rowerowi. Dzięki wyważonej ramie i komponentom, mocnym hamulcom tarczowym oraz oponom bezdętkowym, Contend AR z pewnością i kontrolą pokonuje szybkie chodniki i wyboiste drogi.

Zaprojektowany i opracowany dla początkujących rowerzystów, którzy chcą podnieść swoje możliwości jazdy po szosie, Contend AR łączy płynną, responsywną jazdę z możliwością pokonywania nowych, pełnych przygód tras. Integracja z hamulcami tarczowymy i duży prześwit na opony (do 38 mm) zapewniają kontrolę nawet na wyboistych drogach. Kompozytowa sztyca D-Fuse tłumi drgania na drodze, zapewniając płynniejszą i przyjemniejszą jazdę oraz minimalizując zmęczenie. To prawdziwie wszechstronny model dla tych rowerzystów szosowych, którzy mają ochotę na przygodę.

STABILNOŚĆ
Rama została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną pewność siebie rowerzyście .Wygodna pozycja, sztywna konstrukcja pozwala na ze zwinne pokonywaniem zakrętów i przyspieszanie na długich dystansach.

WYGODA
Innowacyjna konstrukcja sztycy podsiodłowej D-Fuse redukuje wstrząsy i wibracje na drodze, a Giant WheelSystem umożliwia jazdę na oponach bezdętkowych o średnicy do 38 mm, zapewniając płynniejszą jazdę i zmniejszając ryzyko powstania nierówności.

KONTROLA
Dzięki hamulcom tarczowym mocowanym w systemie Flat Mount , a także sztywnym osiom przelotowym 12mm Contend AR zapewnia bardziej równomierną siłę hamowania i lepszą kontrolę, nawet przy mokrej pogodzie i nierównych drogach.

Rozmiary: XS, S, M, ML, L, XL
Kolor: Metallic Black/Rainbow White
Rama: Aluminium ALUXX, disc
Widelec: Advanced-Grade kompozytowy, full-kompozytowy OverDrive steerer, disc
Tylny amortyzator: N/A
Kierownica: Giant Connect
Wspornik kierownicy: Giant Sport
Wspornik siodła: Giant D-Fuse, aluminiowy
Siodło: Giant Approach
Pedały: N/A
Manetki: Shimano Sora
Przerzutka przednia: Shimano Sora
Przerzutka tylna: Shimano Sora
Hamulce: Tektro MD-C550
Dźwignie hamulca: Shimano Sora
Kaseta / Wolnobieg: Shimano CS-HG50, 11x34
Łańcuch: KMC X9
Mechanizm korbowy: Shimano Sora, 34/50
Środek suportu: cartridge
Obręcze: Giant S-R2 Disc
Piasty: Giant S-R2 Disc
Szprychy: Giant S-R2 Disc
Opony: Giant S-R3 AC, 700x32c
Dodatki: Uchwyt błotnika
Waga orientacyjna: 9,95 kg

Szukaj