Produkt chwilowo niedostępny

Elite Trenażer Turno Misuro B+Elite Trenażer Turno Misuro B+

Elite Turno to najnowszy model Włoskiego producenta z bezpośrednim przeniesieniem napędu na układ oporowy.
Zintegrowana technologia oporu łączy w sobie ciecz oraz zaawansowane mechanizmy oporowe.
Turno jest cichy, mocny i precyzyjny stając się tym samym kolejnym ważnym graczem na rynku trenażerów.
Turno czerpie garściami z modelu Turbo Muin ulepszając i doskonaląc swoje parametry. Konstrukcyjnie i technicznie Turno posiada większość opcji z droższych modeli, oczywiście o nieco słabszych wartościach.

Trenażer jest prosty w obsłudze i instalacji. By rozpocząć trening wystarczy wypiąć tylne koło z naszego roweru i wpiąć go w trenażer z wcześniej zamontowaną kasetą.
Opór trenażera wzrasta wraz z prędkością symulując tym samym warunki rzeczywiste. Moc generowana przez kolarza jest bezpośrednio przenoszona na jednostkę oporową.
Turno to trenażer Smart co oznacza, że wszystkie dane z treningu może przesyłać za pomocą protokołu ANT+ i Bluetooth Smart do zgodnych urządzeń i aplikacji.
Wbudowany czujnik Misuro B+ przekazuje dane dotyczące prędkości, kadencji i mocy. Urządzenie jest kompatybilne nie tylko z aplikacją Elite E-training ale również Zwift, Bkool czy TrainerRoad dzięki czemu daje szeroki wachlarz możliwości jego użytkowania.

Precyzja pomiaru to niewątpliwie jeden z największych atutów Turno. Czujnik Misuro B+ jest specjalnie kalibrowany już na etapie produkcji przy użyciu precyzyjnych urządzeń. Gwarantuje to precyzję niespotykaną dotąd w urządzeniach nie posiadających wbudowanego czujnika mocy.

Specyfikacja techniczna:
  • Bezpośrednie przeniesienie napędu
  • Opór przy pomocy cieczy i zaawansowanych mechanizmów
  • Wysoka moc wyjściowa 780W przy 40km/h. Maksymalna moc 1580W przy 60km/h
  • Bezprzewodowy transfer danych dzięki protokołom Smart ANT + ™ i Bluetooth Smart.
  • Kompatybilne z aplikacjami i oprogramowaniem innych firm, komputerami, smartfonami, tabletami, komputerami rowerowymi wyposażonymi w technologię ANT + ™, technologię Ant + ™ Speed & Cadence i Bluetooth
  • 12 miesięcy bezpłatnej subskrypcji oprogramowania My E-Training: monitoruj dane treningowe za pośrednictwem smartfona lub tabletu (iOS i Android).
  • Bardzo łatwy w użyciu i transporcie: składana rama ze zintegrowanym uchwytem.
  • Pasuje do rowerów MTB, szosowych i Triathlonowych
  • Kompatybilny z kasetami Shimano-SRAM 9/10/11 (nie wchodzi w skład zestawu)
  • Gwarancja: 2 lata

Porównanie wszystkich trenażerów Elite - plik PDF 7MB
Szukaj